محصولات ماهان صنعت

انواع لوله گالوانیزه

در صنعت لوله سازی برای محافظت از لوله فولادی در برابر آسیب پذیری و خوردگی از پوشش فلز روی استفاده می کنند و به اصطلاح لوله را گالوانیزه می کنند. طول لوله های گالوانیزه تقریبا 6 متر می باشد. لوله های گالوانیزه شامل اتصالاتی می باشند که چند نمونه از آن ها شامل برشن، کمربند و قفل می باشد.

قیمت لوله گالوانیزه قیمت لوله گالوانیزه نسبت به سایر لوله ها کمی بالا می باشد، به همین دلیل در همه ی صنایع و فعالیت های مختلف از این لوله ها استفاده نمی کنند. قیمت لوله گالوانیزه با توجه به ویژگی هایی که دارند متغیر می باشد. قیمت لوله گالوانیزه به سایز، وزن و سایر ویژگی های لوله بستگی دارد. همه ی افرادی که قصد خرید لوله گالوانیزه را دارند می توانند این لوله ها را از مرکز فروش لوله گالوانیزه خریداری کنند. قیمت لوله گالوانیزه در فروش لوله گالوانیزه بسیار مناسب می باشد.
لوله مانیسمان

لوله مانیسمان

لوله های مانیسمان معمولا از فولاد ساده کم کربن ساخته می شوند، برای مقاوم سازی لوله در برابر زنگ زدن به داخل و بیرون لوله موادی را اضافه می کنند که از زنگ زدن و خوردگی لوله جلوگیری می کنند. این لوله ها به دلیل یکدست بودن نسبت به سایر لوله ها بسیار محکم و مقاوم می باشند.

لوله بدون درز ( مانیسمان )

لوله های مانیسمان اولین بار توسط برادران مانیسمان طراحی و تولید شدند. نامگذاری این لوله ها نیز با توجه به اسم مخترعین آن انجام شده است. لوله های مانیسمان با روش ویژه ای تولید می شوند. این روش خاص باعث شده است که لوله های مانیسمان بدون درز و هرگونه جای جوش باشند.

انواع لوله گلخانه

لوله گالوانیزه گلخانه ای گرم
لوله گلخانه ای گرم از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. همانطور که گفته شد گالوانیزه کردن لوله های گلخانه ای باعث مقاومت لوله در محیط گلخانه که دمایی گرم و فضایی مرطوب دارد می شود. معمولا لوله ها در محیط مرطوب زنگ می زنند اما لوله های گلخانه نسبت به رطوبت مقاوم هستند و زنگ نمی زنند.

لوله های گلخانه ای در سایزهای مختلفی تولید می شوند که شامل لوله گلخانه ای سبک، لوله گلخانه ای متوسط و لوله گلخانه ای سنگین می باشد. در ادامه راجع به هر یک از لوله های گلخانه ای صحبت خواهیم کرد. لوله گلخانه ای سبک: این لوله ها وزن کمی دارند و ضخامت آن ها تقریبا 6/1 تا 8/1 میلی متر می باشد. لوله های گلخانه ای سبک از ضخامت دو سر ساده و قطرهای خارجی مختلفی برخوردار می باشند. لوله گلخانه ای متوسط: وزن لوله های گلخانه ای متوسط از لوله های گلخانه ای سبک بیشتر و از لوله گلخانه ای سنگین کمتر است. ضخامت این لوله ها 3/2 تا 5 میلی متر می باشد و برای گلخانه های بزرگ مناسب است. قیمت لوله گلخانه متوسط نسبت به لوله گلخانه سبک بیشتر می باشد.

سایز لوله مانیسمان اهوازی

لوله های مانیسمان اهواز در سایزهای مختلفی تولید می شوند که شامل لوله مانیسمان اهواز سایز 1، لوله مانیسمان اهواز سایز 11/4، لوله مانیسمان اهواز سایز 11/2، لوله مانیسمان اهواز سایز 2، لوله مانیسمان اهواز سایز 21/2، لوله مانیسمان اهواز سایز 3، لوله مانیسمان اهواز سایز 4، لوله مانیسمان اهواز سایز 5 و لوله مانیسمان اهواز سایز 6 می باشد.

قیمت لوله مانیسمان اهوازی

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که در تعیین قیمت لوله مانیسمان اهواز تاثیر دارد. در ادامه به چند نمونه از این عوامل اشاره خواهیم کرد.عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت لوله مانیسمان اهواز شامل: ابعاد، سایز و رده لوله مانیسان، کشور تولید کننده (چین، روسیه، ایتالیا، ایران و آلمان)، برند سازنده، روش تولید لوله مانیسمان، نوسانات بازار، تورم، افزایش و کاهش قیمت آهن آلات و… می باشد.