اتصالات توپی برزیلی

اتصالات توپی برزیلی

اتصالات توپی برزیلی ، جزء بهترین برندهای لوله و اتصالات به شمار می روند. دلیل این امر، کیفیت بالا و بهره مندی از استانداردهای جهانی می باشد. امروزه از این اتصالات در سیستم های انتقال آب، بخار، گاز و سیالات غیر خورنده استفاده می کنند. اتصالات توپی برزیلی از مواد اولیه مرغوب و در اندازه های مختلف ساخته می شوند. این برند در زمینه تولید اتصالات دنده ای پیشتاز است.

اتصالات توپی برزیلی

TUPY در سال 1938 با هدف تولید محصولات چدنی در برزیل فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت، محصولات خود را با استفاده از روش تولید مکانیزه و آلیاژ مخصوص تولید می کند.

اتصالات توپی برزیلی

جنس اتصالات توپی برزیلی

برای تولید این اتصالات از آلیاژ فولاد ضد زنگ و با کیفیت بالا استفاده می شود. این امر باعث می شود تا اتصالات تولید شده در مقابل فشار و نوسانات، مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

اتصالات گالوانیزه برزیلی

نوعی اتصال آبکاری شده هستند که از چدن ساخته می شوند. بعد از اینکه تحت آبکاری گرم قرار گرفتند به صورت اتصالات دنده ای گالوانیزه معمولی و فشار قوی ساخته می شوند. اتصالات گالوانیزه برزیلی در لوله کشی فاضلاب و لوله و اتصالات به کار رفته در ساختمان ها کاربرد دارند.

ویژگی های اتصالات توپی برزیلی

این اتصالات در مقابل تغییرات دمایی مقاومت می کنند و در سرما و گرما منقبض و منبسط نمی شوند. اتصالات توپی برزیلی می توانند حداقل 20 بار فشار را تحمل کنند.

مدل های اتصالات توپی برزیلی

از مدل های مختلف اتصالات توپی برزیلی می توان به مدل های NPT و BSP اشاره کرد که از نظر استاندارد رزوه با هم تفاوت دارند.

1- مدل NPT (National Pipe Taper)

2- مدل BSP (British Standard Pipe)
اتصالات مدل BSP فشار کمتری را نسبت به مدل NPT تحمل می کنند.

مهره ماسوره توپی برزیلی

یکی از بهترین انواع مهره ماسوره های موجود در بازار است. این نوع مهره ماسوره را با استفاده از چدن چکش خوار و روکش گالوانیزه می سازند.

دو نوع مهره ماسوره توپی برزیلی وجود دارد که شامل مدل های NPT و BSP می شوند. این دو مدل از لحاظ تعداد رزوه و زاویه دنده ها با هم فرق دارند.

در برخی موارد، تعداد رزوه در اینچ دو مدل برابر است اما در همه اندازه ها، زاویه دنده ها با هم تفاوت دارند. از مزایای مهره ماسوره توپی برزیلی می توان به قیمت مناسب، کیفیت و دوام بالا، وجود گارانتی، مقاومت در مقابل فشار و نوسانات اشاره کرد.

مهره ماسوره توپی برزیلی

سه راهی گالوانیزه توپی برزیلی

در زمانی که نیاز به انشعاب گیری باشد از این سه راهی استفاده می کنند. این سه راهی ها به دو صورت سه راهی مساوی و تبدیلی ساخته می شوند. در تولید سه راهی گالوانیزه توپی برزیلی از چدن چکش خوار سیاه استفاده می شود.

این سه راهی ها به صورت توپیچ ساخته می شوند. در مدل مساوی، ورودی، خروجی و انشعاب به یک اندازه هستند در حالی که در نوع تبدیلی اندازه ورودی و خروجی برابر است و اندازه انشعاب کوچکتر از آنها می باشد.

سه راهی توپی برزیلی

سخن پایانی

همان طور که گفته شد اتصالات توپی برزیلی جزء پر فروش ترین اتصالات در دنیا می باشند. کیفیت بالا و قیمت مناسب این اتصالات باعث شده تا موردتوجه افراد زیادی قرار بگیرند. اگر به دنبال خرید محصولات با کیفیت این برند هستید می توانید با ما در ارتباط باشید.

1 دیدگاه دربارهٔ «اتصالات توپی برزیلی»

  1. بازتاب: اتصالات گالوانیزه مک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *