تفاوت لوله های مانیسمان اهواز و کاوه

تفاوت لوله های مانیسمان اهواز و کاوه

تفاوت لوله های مانیسمان اهواز و کاوه ، یکی از معروف ترین برندهای لوله بدون درز در ایران، لوله مانیسمان اهواز است. کیفیت بالای این لوله ها باعث شده تا جایگاه خوبی در بازار آهن و فولاد به خود اختصاص دهند. لوله مانیسمان اهواز در کشتی سازی، انتقال هیدروژن، تجهیزات آتش نشانی، خطوط انتقال نفت و گاز، سیستم لوله کشی دیگ های بخار، گازکشی درون ساختمان ها، صنایع دارویی و غذایی، ساخت تجهیزات هیدرولیک، لوله آب و … مورد استفاده قرار می گیرد. در تولید لوله مانیسمان اهواز، استانداردهای بین المللی رعایت می شوند. این لوله ها، قابلیت جوش پذیری بالایی دارند. به همین علت با خیال راحت می توان از آنها استفاده کرد. لوله مانیسمان اهواز در بازار به شکل های لوله با وزن پایین (سبک) و لوله مانیسمان اهواز با وزن بالا (سنگین) عرضه می شود.

لوله مانیسمان کاوه

یکی دیگر از برندهای معتبر در تولید لوله بدون درز، لوله کاوه است. برخی معتقدند که لوله مانیسمان کاوه، مرغوب ترین لوله بدون درزی است که در داخل کشور تولید می شود. لوله مانیسمان کاوه، در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، لوله های گاز شهری، ماشین آلات ساختمانی، مهندسی حفاری، صنعت برق، انتقال سیالات پر فشار، ماشین آلات کشاورزی و جرثقیل، تیوب های فین دار و کندانسورها، صنایع خودروسازی (کمک فنر، ستون فرمان، دسته موتور و …) مورد استفاده قرار می گیرد. عوامل مختلفی بر روی قیمت لوله مانیسمان کاوه موثر هستند که از آن جمله می توان به میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد اولیه، تجهیزات مورد استفاده، ابعاد، ضخامت، وزن و … اشاره کرد.

تفاوت لوله های مانیسمان اهواز و کاوه

– لوله های مانیسمان کاوه با اندازه های 12-1.2 اینچ در بازار عرضه می شود. در حالی که لوله مانیسمان اهواز با اندازه های 6- 0.5 اینچ وجود دارد.
– روش تولید لوله مانیسمان کاوه، شلیک ساچمه فولادی است. معمولا برای تولید لوله مانیسمان اهواز از روش نورد گرم استفاده می شود.
– استانداردهای لوله مانیسمان کاوه شامل API، ASME، ASTM، BS، JIS، DIN و EN می شوند. در حالی که لوله مانیسمان اهواز با استانداردهای API 5L، DIN، ASTM و IPS تولید می شود.
– روش بسته بندی لوله مانیسمان کاوه به صورت ذوزنقه ای است.

تفاوت لوله های مانیسمان اهواز و کاوه

سخن پایانی

لوله های مانیسمان کاوه و اهواز جزء کاربردی ترین لوله ها به شمار می روند. این لوله ها با استانداردهای مختلفی تولید می شوند و کیفیت بالای آنها باعث شده تا سهم زیادی از بازار آهن و فولاد را به خود اختصاص دهند. قیمت لوله مانیسمان اهواز و قیمت لوله مانیسمان کاوه تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. برای آگاهی از قیمت این لوله ها می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *